Внаслідок агресії РФ на Донбасі загинули 147 дітей, ще 392 отримали поранення

За даними спільної Моніторингової місії з прав людини, з 2014 року внаслідок збройної агресії Російської Федерації на Донбасі загинули 147 дітей, ще 392 дістали поранення.

Як повідомляє прес-служба Донецької обласної прокуратури, про це сьогодні сказав в.о. обов’язки керівника обласної прокуратури Євген Білоусов під час круглого столу на тему порушень норм міжнародного гуманітарного права в умовах збройного конфлікту і у тому числі – порушень прав дітей на територіях, тимчасово окупованих НЗФ РФ.

«Майже щодня ми отримуємо сумну статистику щодо збільшення фактів порушення прав дітей на окупованих територіях. Однак ще однією проблемою є втягування неповнолітніх до воєнного конфлікту, зокрема створення для них так званих «військово-патріотичних клубів». На підставі інформації, яку отримали від громадських організацій, прокуратурою зареєстровано декілька кримінальних проваджень» – зазначив Білоусов.

Учасники круглого столу обмінялись напрацюваннями на шляху до виявлення та документування подібних злочинів, а також узгодили подальші кроки задля досягнення кінцевої мети – притягнення до кримінальної відповідальності усіх, хто заради своїх особистих та політичних амбіцій втягують дітей у воєнний конфлікт.

 

Перевести / Translate »