Перевозила людські голови літаком

Перевозила людські голови літаком, щоб викрити серійного вбивцю

Судмедекспертка, професорка С’ю Блек розповіла, як одного разу вона перевезла дві людські голови у літаку з Італії в Шотландію.

Експертку попросили допомогти італійській поліції, яка розслідувала справу про серійного вбивцю 1990-х років.

Пані Блек сказала, що її перевели в бізнес-клас після того, як вона розповіла “абсолютно переляканій” стюардесі, що везе з собою.

Професорка Блек розповіла цю історію у програмі BBC “Великий шотландський книжковий клуб”, обговорюючи свої мемуари – книгу “Написано на кістках”, продовження книги “Все, що залишиться”

Вона сказала ведучому Даміану Барру, що її попросили привезти голови до Шотландії на процедуру, під час якої фотографію порівнюють з черепом, і на той час це не робили в Італії.

Вона зазначила, що однією з проблем при транспортуванні голів було те, що вони перебували у стані гниття.

 

“Чумна”

Судмедекспертка розповіла, що голови вирішили покласти у білі відра, які можна було запечатати.

“І щоб ми нікого не турбували в аеропорту, я мала перевозити їх у двох дуже дорогих дизайнерських сумках, щоб це не виглядало очевидно”.

Професорці надали два листи англійською та італійською мовами з поясненням, що вона везе.

Пані Блек згадує реакцію стюардеси: “Я дала їй лист англійською, її охопив жах, але вона перевела мене в бізнес-клас, що, на мій погляд, було приємно”.

“Але це було так, ніби вони обмотали мене колючим дротом, тому що вона повністю ігнорувала мене протягом усього польоту, ніби я була жертвою чуми”, – згадує судмедекспертка.

В аеропорту Хітроу охоронець попросив відкрити сумки, і експертка надала йому докладний опис того, що він може знайти всередині.

“Він ніби трохи позеленів і сказав: “Ні, можете йти”.

А під час подальшого польоту у Глазго її перевели у хвіст літака, а інших пасажирів перевели до бізнес-класу.

Врешті-решт, ця подорож була результативною – італійця Джанфранко Стеваніна засудили за вбивство 6 жінок у 1993-1994 роках.

Перевести / Translate »