Львівська мерія викупить квартиру для розширення музею Соломії Крушельницької

У четвер, 3 вересня, виконком ЛМР розглянув пропозицію щодо придбання квартири, яка розташована на третьому поверсі будинку на вул. Соломії Крушельницької, 23. Йдеться про приміщення, яке розташоване над Музично-меморіальним музеєм Соломії Крушельницької. Неодноразово мешканці квартири №8 затоплювали мистецький заклад. Як повідомили у прес-службі ЛМР, мерія готова викупити приміщення за понад 1,8 млн грн та використовувати його для потреб музею.

«За цією адресою знаходиться музей Соломії Крушельницької, відомої української оперної співачки. Він розташований на 2-му поверсі, а ця квартира, яку ми хочемо придбати, — на 3-му. Загалом там є 3 квартири, які постійно нас підтоплюють. Ми несемо збитки на сотні тисяч гривень. Останнє підтоплення було в 2018 році, судове засідання триває 1,5 року. Тоді нам підтопили експонати і музей поніс збитки на 1,5 млн грн. Власник квартири зараз продає її, тож ми хочемо її придбати», — пояснила Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку ЛМР.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що купівля квартири №8 у будинку, де колись мешкала Соломія Крушельницька, унеможливить подальше пошкодження музею та експонатів.

 

 

 

 

 

 

Перевести / Translate »